call

Будинки Каркашадзе

Будинки Каркашадзе створили іменну категорію в сегменті преміальної нерухомості Одеси. Маючи загальну філософію, кожен з них по-своєму унікальний. Докладніше про концепт

Інші проекти
Французький бульвар, 29ВВЕДЕНИЙ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ

11 приводів для гордості

Ці будинки стали справжнім явищем у новітній історії одеського будівництва. Завдяки їхньому пізнаваному стилю та унікальній якості, одесити називають їх іменем творця.

Мрія про будинок

Історія Будинків Каркашадзе почалася з мрії її засновника побудувати ідеальний будинок для життя.
Ось уже 27 років компанія ЗАРС робить її реальністю і зберігає головні принципи, завдяки яким Будинки Каркашадзе стають мрією для інших людей. Мрією, яку вони зможуть передати вже як свою спадщину.

quality

На всіх об’єктах бренду «Будинки Каркашадзе» встановлюється фірмовий знак, що свідчить про відповідальність холдингу ЗАРС перед своїми клієнтами і містом.

dream house

Філософія Будинків Каркашадзе

У всіх Будинків Каркашадзе один генетичний код

Спадщина

Найважливішим у концепції ідеального будинку є принцип неухильного дотримання рекомендацій та правилам, що їх розробив Гіві Сілованович Каркашадзе.

Такі рекомендації та правила — не просто набір порад, це збірка непорушних законів ЗАРС. Вони стосуються як технічних, так і концептуальних сторін процесу будівництва. Уважне їх дотримання стає «фундаментом», на якому ми будуємо найкращі будинки.

Традиції та інновації

Невіддільною частиною концепції Будинків Каркашадзе є використання інноваційних вирішень при дотриманні власних традицій. Ми вивчаємо, розробляємо, а потім успішно застосовуємо найсучасніші матеріали та прогресивні технічні рішення.

Будинки Каркашадзе — це найкращі матеріали, бездоганно з’єднані між собою високою культурою будівництва.

Якість місця примножує цінність будинку

Місця, які ми вибираємо для Будинків Каркашадзе, — це свого роду точки комфорту.

Вони завжди привертають увагу, залишаючись незмінно комфортними для приватного життя.

Це місця, де історія міста не перериваючись, перетворюється в його майбутнє.

architect

архітектура

Будинки Каркашадзе завжди мають унікальні для свого місця архітектурні рішення, що зберігають цінність і розвивають потенціал території, на якій вони побудовані.

Кожен наш новий будинок прагне доповнювати та підкреслювати унікальний архітектурний літопис Одеси.

800_8423_16

Інтер’єри

Ми хочемо, щоб відчуття дому виникало, коли відчиняються двері в хол Будинку Каркашадзе, та не залишало Вас до самої квартири.

Атмосфера м’якої розкоші — цього відчуття ми завжди прагнемо досягти, проєктуючи інтер’єри. Її атрибути — італійські меблі в м’якому світлі люстр і бра довершують цей ефект.

купить квартиру в одессе приморский район

Ергономіка

Передбачаючи Ваші побажання до формування комфортного житлового простору, наші експерти з ергономіки створюють продумані планування.

При цьому ми завжди залишаємо можливість індивідуально підійти до кожного проєкту для того, щоб втілити в реальність ваші уявлення про ідеальний будинок.

blagoustiry

Благоустрій

Як сам будинок, так і територія навколо нього — це гармонія вишуканості й функційності.

Індивідуальний, спеціально розроблений ландшафтний дизайн чудово доповнює загальну концепцію кожного Будинку Каркашадзе. А цілодобова охорона й відеоспостереження гарантує безпеку та дозволить відчути себе захищено й комфортно.

Відчуття дому

Найцінніше, що створюють Будинки Каркашадзе для своїх мешканців, — це неповторне відчуття дому. Ось чому Будинки Каркашадзе — це найкращий вибір для тих, хто хоче знайти справжній дім для своєї родини.

kirpich

цегла

Скільки б з часом не з’являлося матеріалів для будівництва, цегла залишатиметься найкращим з них. Міцний. Зносостійкий. Вологостійкий. Морозостійкий. Практично вічний. Ми подбали, щоб наш головний будівельний матеріал був якнайкращим.
Цегла підходить для висотного будівництва за характеристиками міцності, а за шумо- і теплоізоляційними властивостями — для будівництва житла найвищого класу.

mramur-16

Мармур

Тисячі років мармурові підлоги шляхетно приглушують звуки кроків власників хороших будинків. Тому коли справа стосується вибору матеріалів для холів і коридорів у Будинках Каркашадзе, ми завжди віддаємо перевагу класиці — мармуру високої якості.

okna

Вікна

Делікатність натурального дерева й технологічність алюмінію. Для оснащення вікон Будинків Каркашадзе ми використовуємо принцип з’єднання найкращих традиційних матеріалів і сучасних технічних вирішень.

parking

Паркінг

Обов’язковий елемент комфорту Будинків Каркашадзе. Підземний паркінг з окремою системою вентиляції і димовидалення, зпроєктований з урахуванням експлуатації автомобілів S Class.

playgrounds_ФБ29-1
bezpeka
service_sl3
800_8423_8 (2)
з

Холдинг ЗАРС

Компанія ЗАРС заснована 14 жовтня 1996 року Гіві Сіловановичем Каркашадзе (1930-2006).

Холдинг ЗАРС здійснює повний інвестиційно-будівельний цикл власних проєктів, від девелопменту та будівництва до введення в експлуатацію та управління.

ЗАРС — це злагоджена команда професіоналів зі спільними цінностями та баченням. Розуміючи потреби наших клієнтів та враховуючи сучасні тенденції, наша компанія створює найкращі проєкти.

Відмовившись від масового будівництва, ЗАРС створює унікальні проєкти поза часом, в яких естетика, якість і комфорт є основними принципами.

Приділяючи особливу увагу концептуальним та архітектурним рішенням у кожному проєкті, ЗАРС робить свій внесок у збереження та розвиток унікальності архітектурного вигляду нашого міста.

alt

Офic

Україна, 65012, м. Одеса, Французький бульвар, 2

Вiддiл продажiв Будинки Каркашадзе

Україна, 65012, м. Одеса, Французький бульвар, 2

Підтримайте Україну!