fr29b

Французький бульвар, 29бколекція 48 квартир

Про будинок

Французький бульвар, 29б. У ньому поєднуються традиції і принципи Будинків Каркашадзе. Найсучасніші технології, прекрасне місце розташування і душевний підхід до будівництва.

Французький бульвар, 29б - зазначено в рекламних цілях, будівельна адреса об'єкта: пров. Спортивний, 4.

Будинки Каркашадзе – це унікальний приклад висотного цегельного будівництва, якість якого не має аналогів в Одесі. Ба більше, в світі взагалі не так багато висотних будівель, побудованих з цегли. Щоб зробити Ваше проживання ще більш комфортним і спокійним, ми передбачили менше 50 квартир у будинку. Ми зробили скління квартир ще більшим за рахунок панорамних вікон з євробруса та алюмінієвих вітражів.

Щоб підкреслити атмосферу свободи і розкоші, ми створили хол цього будинку просторим, а його дизайн архітектори продумали до найменших дрібниць. У цьому будинку все технічне оснащення представлено обладнанням останнього покоління від кращих європейських виробників.

fr

Скільки існує Одеса, стільки Французький бульвар – краще місце для життя тут

Район Французького бульвару традиційно обирали для своїх елегантних заміських дач одеські аристократи. Для зведення статусного міського житла сучасних одеситів, дотримуючись цієї давньої традиції, район Французького бульвару був обраний і нами.

РОЗТАШУВАННЯ ВСЬОГО В
500 МЕТРАХ ВIД МОРЯ

Ви немов живете за містом, однак залишаєтеся в безпосередній близькості до його ділового та культурно-розважального життя. До значущих місць і об'єктів Одеси можна дістатися пішки або за кілька хвилин автомобілем.

zars map
Французький бульвар
пров. Спортивний
Оперний театр
3,9 км
Театр музкомедії
900 м
Французький
бульвар, 29 б
Яхт-клуб
450 м
Траса здоров’я
350 м
Одеська кіностудія
350 м
Аркадія
4,4 км
Аеропорт
9,4 км

БУДИНКИ КАРКАШАДЗЕ НЕСУТЬ КУЛЬТУРУ ТА ІСТОРИЧНУ СПАДЩИНУ ОДЕСЬКИХ БУДИНКІВ.

Будинки Каркашадзе — це унікальний приклад висотного цегельного будівництва, якість якого не має аналогів в Одесі. Ба більше, в світі взагалі не так багато висотних будівель, побудованих з цегли.
Ці будинки завжди бездоганно виглядають зовні, завдяки матеріалам фасадної обробки екстра-класу. Також вони мають розкішний вигляд всередині, тому що ми завжди використовуємо матеріали та оздоблення високої якості, створюючи унікальні інтер'єри.

Переваги

icon

Розташування
– 500 м до моря

icon

Двір-парк

Внутрішній двір – це атмосфера відокремленості і спокою

icon

Автономність

Автономне водопостачання, дизель-генератор

icon

Надійність і статус

Більше 24-х років будівництва нерухомості преміум-класу від ЗАРС

icon

Майстер-спальня

Планування кожної квартири передбачає майстер-спальню

icon

Енергоефективність

Утеплення стін, енергозберігаючі вікна, сучасна котельня

icon

Камерність і приватність

Менше 50 квартир в будинку

icon

Центральне кондиціонування

icon

Індивідуальне планування

Можливість планування згідно Ваших побажань

 • Тераси або балкони
  в кожній квартирі
 • Приватність
 • Виправдана
  розкіш
 • Прибудинкова
  територія
 • Унікальні дитячі
  простори
icon

Атмосфера свободи

Просторі планування, високі стелі від 3,15 м, тераси і балкони в кожній квартирі.

icon

Стиль і розкіш

Інтер’єр холу й місць загального користування оздоблені преміальними матеріалами – мармур, ліпнина, натуральне дерево.

icon

Ексклюзивні ліфти

Швидкісні, безшумні ліфти останнього покоління з індивідуальним дизайном.

icon

Безпека

Територія під цілодобовою охороною, контроль доступу, відеоспостереження.

icon

Економічність

LED освітлення, лічильники тепла, електрики і води

icon

Найкращий будівельний матеріал

Всі стіни – червона керамічна ефективна цегла

icon

Тихе місце

Непроїздний провулок біля моря і паркової зони

icon

Естетика

Стримана розкіш в архітектурі й дизайні

icon

Підземний паркінг

Високі стелі і просторі паркомісця

project

Проект будинку передбачає

project
0 поверхів
0 квартир
0 пентхауса
0 офіса

Квартири та пентхауси з проектним або індивідуальним плануванням. Просторі планування, високі стелі 3,15 м, тераси та балкони в кожній квартирі.

 • icon

  55 — 59 м2

  однокімнатна квартира

 • icon

  85 — 95 м2

  двокімнатна квартира

 • icon

  125 — 137 м2

  трикімнатна квартира

 • icon

  189 — 196 м2

  чотирикімнатна квартира

 • icon

  208 — 212 м2

  пентхауси

 • icon

  87 — 120 м2

  офісне приміщення

Стадії будівництва

Облаштування фундаменту
100%
Зведення стін та перекриттів
70%
Крівля
0%
Фасадні роботи
0%
Інженерні сіті
0%
Внутрішнє оздоблення
0%
Благоустрій
0%
Скління
0%
Готовність будинку
21%
Плановий термін здачі 4-й квартал 2022 року

16.06.2021

11 червня центр підтримки та розвитку підприємництва «Дія. Бізнес І Одеса» розпочав свою роботу на Грецькій, 1-А.

11 червня центр підтримки та розвитку підприємництва «Дія. Бізнес І Одеса» розпочав свою роботу на Грецькій, 1-А. Будівельний холдинг ЗАРС став титульним партнером проєкту, взявши участь у відкритті центру. «Я радий, що відкриття „Дія. Бізнес“ в Одесі стало можливим. Будівельний холдинг ЗАРС підтримує починання наших партнерів і готовий активно брати участь у розвитку центру. Цього року ЗАРС виповнюється 25 років. За цей час ми успішно пройшли різні етапи розвитку країни та нашого міста. Ми накопичили досвід і експертизу. Прийшов час ділитися своїми знаннями, вдалими кейсами, і, що найцінніше, на мій погляд, ми також готові розповісти про труднощі й виклики, які безсумнівно трапляються на шляху становлення будь-якого бізнесу. Упевнений, ця платформа допоможе молодим талановитим підприємцям у розвитку їхнього власного бізнесу, і ми точно робимо правильну справу», — прокоментував Георгій Бочорішвілі, СЕО будівельного холдингу ЗАРС. Один з важливих напрямків центру «Дія. Бізнес | Одеса» — це можливість молодим підприємцям отримати експертизу від представників великого бізнесу.

21.05.2021

Висадка дерев на Спортивному провулку

Кожен наш новий будинок підтверджує репутацію Домов Каркашадзе, як кращих будинків для життя в Одесі. І для нас бездоганна репутація – один з важливих аспектів, внесок в розвиток якого робить кожен співробітник компанії. Раніше ми обіцяли, що замість одного дерева, спиляного в результаті недбалості нашого співробітника, висадимо 10 нових дерев за погодженням з відповідними органами. Ми, як компанія з чіткою позицією і принципами, виконали свою обіцянку і в минулі вихідні висадили 2 катальпи і 8 ялівцевих дерев на території біля нашого будівельного майданчика в Спортивному провулку. Протягом 25 років будівельний холдинг ЗАРС займається озелененням своїх об'єктів і прилеглої території, а також бере участь в проєктах з благоустрою Одеси. За цей час нами висаджено понад 1000 дерев. Your browser does not support the video tag.

18.05.2021

ЗАРС виступив титульним партнером Дія.Бізнес в Одесі

У червні в Одесі відкриється центр розвитку підприємців Дія.Бізнес. Будівельний холдинг ЗАРС підтримав таку важливу ініціативу і виступив в якості титульного партнера. «Я радий, що відкриття Дія.Бізнес в Одесі стало можливим. Підтримка малого і середнього бізнесу, розвиток підприємництва разом з освітніми ініціативами для молоді – це, безумовно, правильний вектор для розвитку Одеси. Я впевнений, що подібні проєкти зараз актуальні і роблять свій внесок у становлення і формування майбутнього покоління», - прокоментував Георгій Бочорішвілі, СЕО будівельного холдингу ЗАРС і донор проекту Дія.Бізнес. Детальніше про проєкт в статті

19.04.2021

17 квітня на Театральній площі в рамках міського суботника ми посадили 6 тюльпанових дерев, одне з яких стало 1000-им у історії компанії. "У вже далекому 1999 році компанією ЗАРС були висаджені перші дерева. Тоді під чуйним керівництвом моєї мами Інесси Гівієвни Каркашадзе озеленювався перший Будинок Каркашадзе. З того часу для нас стало доброю традицією – у весняний сезон і не тільки висаджувати дерева і брати участь у благоустрої знакових місць нашого міста. Я радий, що сьогодні, в рік 25-ї річниці ЗАРС, моя сім'я і співробітники компанії всі разом, висаджуємо вже 1000-е дерево. Сьогодні моя дочка сказала тато не тільки будує будинки, а ще садить дерева. Далі буде", – прокоментував Георгій Бочорішвілі, СЕО будівельного холдингу ЗАРС.

05.04.2021

Довгоочікувана реконструкція бруківки на Французькому бульварі. Ми дбайливо ставимося до збереження унікального архітектурного вигляду нашого міста, тому раді підтримати реконструкцію, ініційовану міською владою. Слідуючи своїм принципам, ми будуємо і працюємо з любов'ю до міста і відповідальністю перед людьми.

25.03.2021

OFAM WALL open call

Розвиток культурних ініціатив в місті – один з напрямків діяльності будівельного холдингу ЗАРС. Георгій Бочорішвілі, CEO компанії, як учасник клубу меценатів «Marazli Club», підтримав конкурс OFAM WALL open call. Ця ініціатива проводиться серед сучасних художників міста. У кожного є шанс створити арт-об'єкт, який відкриє оновлену експозицію мистецтва ХХ-ХХI століття в Одеському художньому музеї і отримає ексклюзивне місце в цій експозиції. Приємним мотиваційним бонусом стане фінансова винагорода автора обраного твору. Запрошуємо взяти участь і спробувати свої творчі сили всіх креативних людей від початківців до визнаних класиків. Подробиці: https://www.ofam.org.ua/ofamwall www.zars.ua

01.03.2021

Ще взимку ця молода і пишна ялина прикрашала двір Будинку Каркашадзе на Французькому бульварі, 2 в новорічні свята, а вже в цю суботу вона поміняла свою адресу і тепер буде радувати відпочиваючих в парку Шевченка. Протягом усіх 25 років роботи компанії ми завжди займаємося озелененням наших об'єктів і прилеглої території. Ми маємо намір і далі примножувати кількість зелених насаджень в нашому місті і піклуватися про благоустрій Одеси в цілому.

12.02.2021

Романтична поїздка в Центр культури вина Шабо на двох

Попереду одні з найромантичніших і весняних свят. У цей час особливо хочеться ділитися приємними емоціями і увагою один з одним. Тому наша компанія дарує всім, хто придбає квартиру в Доме Каркашадзе на Французькому бульварі, 29Б до кінця березня романтичну поїздку в Центр культури вина Шабо на двох. Ексклюзивна програма, підготовлена спеціально для клієнтів ЗАРС, з дегустацією вин кращих врожаїв і зануренням в світ виноробства, дозволить відкрити для себе нові смаки і враження.

04.01.2021

2020 в історії ЗАРС – хронологія значимих подій в житті компанії.

Минулий 2020 рік був, мабуть, найбільш неоднозначним за всю новітню історію людства. Хтось скаже, що це найскладніший рік за останній час, хтось – що такі виклики корисні й необхідні. Але що точно можна сказати – він був по-справжньому насичений подіями. Ми продовжували займатися реалізацією наших планів, брали активну участь в соціальних ініціативах, запустили новий проект. І для ЗАРС перехід в 2021 – привід озирнутися та згадати про значимі події за минулий рік. Про те, що вдалося почати, завершити та досягти Якби нас попросили коротко описати 2020 та підвести підсумки, хронологія життя компанії виглядала б так: Березень-квітень 2020 В Україну прийшов COVID-19. І ми вибрали активну позицію в боротьбі з ним. З перших днів пандемії компанія проводила закупівлю медичного обладнання, засобів захисту, організувала їх передачу в установи Одеси, а також передавала кошти в благодійні фонди та громадські організації... А для безпеки клієнтів ми впровадили безконтактні онлайн-угоди. Травень-червень 2020 Презентація нового проекту, натхненного архітектурою Одеси початку ХХ століття. Новий Будинок Каркашадзе на Французькому бульварі, 29б з колекцією з 48 квартир, парковою прибудинковою територією та прогресивними технічними рішеннями. Липень-серпень 2020 Закладка першої палі нового Будинку Каркашадзе на Французькому бульварі 29б. І вже протягом місяця після старту продажів більше 50% квартир знайшли своїх власників. Жовтень 2020 14 жовтня нам виповнилося 24 роки. Цю подію ми відзначали традиційно – висадили дерева в Парку Шевченка. А 24 жовтня відбулося відкриття нового парку зі ставками та комфортною зоною відпочинку з безкоштовним Wi-Fi для жителів житлового комплексу "Парк Совіньон". Листопад 2020 Ми розуміли, що багато хто втомився від подій 2020, тому почали наближати Новий рік вже з листопада. Встановили новорічну ялинку, прикрасили прибудинкові території новорічним декором для створення святкової атмосфери. Дарували жителям подарунки раніше строку, всіляко допомагали їм посміхатися та радіти святам, що наближаються. Мешканці активно підтримали нашу ідею. 18 листопада в Будинку Каркашадзе на Французькому бульварі, 29б було закладено першу цеглину. Грудень 2020 Завершальна фаза будівництва Будинку Каркашадзе на Французькому бульварі, 29. Остання квартира в будинку знайшла свого власника. Закінчили будувати перший поверх Будинку Каркашадзе на Французькому бульварі 29б. 19 грудня в ЖК «Парк Совіньон» ми провели веселе дитяче свято до Дня Святого Миколая з іграми, частуваннями та подарунками. За рік комплекс значно виріс – ми будували нові будинки, упорядковували територію, проводили заходи і це принесло плоди у вигляді дружнього співтовариства мешканців, що розділяє наші цінності та зростає з кожним днем. А ще… За традицією ми співпрацювали з ОДАБА, підтримували талановитих студентів, виступали в якості спонсорів на різних заходах. Під завісу року ми оновили наш логотип та фірмовий стиль, зробивши його в дусі часу. І навіть це не весь перелік подій, що відбулися в житті компанії ЗАРС в нестандартному 2020. Про деякі події ми поки не говоримо ... збережемо їх на майбутнє, коли результати стануть надбанням громадськості. Так яким же був 2020? Роком непрогнозованих подій та нестандартних рішень. Роком глобальної турбулентності та амбітних починань. Роком, після якого ніхто не залишився незмінним. Що готує 2021 – не дано знати. Але нам точно відомо одне – він буде особливим. Адже в цьому році ми відзначимо 25 років з дня свого заснування, і це значима дата. Запрошуємо вас розділити цей рік та всі його прийдешні події з нами. З найтеплішими побажаннями здоров'я, добра та щастя! Будівельний холдинг ЗАРС

30.11.2020

Починаємо відзначати довгоочікуваний Новий Рік

Ми в ЗАРС вирішили не дотримуватися календарних установок і починаємо відзначати довгоочікуваний Новий Рік. Щоб скоріше провести 2020й рік, наблизити появу святкового настрою і щасливих посмішок, ми встановили на Французькому бульварі велику новорічну ялинку. Як і всі проекти від ЗАРС, ця ялинка - дуже особлива. У неї є місія - дарувати людям ще один додатковий привід посміхнутися і складати компанію на ваших перших новорічних фотографіях в цьому році. А коли місія буде виконана, після свят, ми пересадимо ялинку на прибудинкову територію одного з наших житлових комплексів, де вона стане частиною екосистеми.

04.12.2020

Перші обриси будинку

Два тижні тому було закладено першу цеглину Будинку Каркашадзе на Французькому бульварі, 29Б. І сьогодні, зводячи перший поверх, ми вже бачимо перші обриси будинку. Проект на очах здобуває свою форму, втілюється в реальність. Французький бульвар, 29Б - Колекція 48 квартир.

17.11.2020

Заклали першу цеглину

Ще зовсім недавно в новому Будинку Каркашадзе на Французькому бульварі, 29б задавили першу палю. І вже сьогодні було закладено першу цеглину. Це знакова подія для кожного Будинку Каркашадзе, ще одна добра і давня традиція, яку ми шануємо вже 24 роки. Так ми відзначаємо момент, коли новий Будинок починає знаходити свої майбутні унікальні риси.

28.10.2020

Завершуємо влаштування фундаменту

Завершуємо влаштування фундаменту і продовжуємо бетонування стін підвалу нового Будинку Каркашадзе на Французькому бульварі, 29б Французький бульвар, 29б — колекція 48 квартир.

14.10.2020

ЗАРС святкує 24-річчя з дня заснування!

Зберігаючи вірність нашим принципам, ми впроваджуємо інновації і мислимо категоріями майбутнього. Наші проекти - це втілення понад 70 років досвіду і знань трьох поколінь будівельників. Висловлюємо подяку всім, хто поділяє наші цінності і даруємо особливі умови на придбання нерухомості до кінця жовтня. Будівельна компанія ЗАРС - якість, естетика, традиції.

03.09.2020

Встановили баштовий кран

Встановили баштовий кран і продовжуємо будівництво особливого Будинка Каркашадзе на Французькому бульварі, 29б.

20.08.2020

Завершили влаштування пальового поля

Завершили влаштування пальового поля Будинка Каркашадзе на Французькому бульварі, 29б. Будуємо особливий будинок в одному з найзеленіших і мальовничих районів Одеси

01.08.2020

Бiльше половини квартир вже проданi

Це фантастичне відчуття, коли справа, яку робиш з натхненням та любов’ю, знаходить відгук у серцях людей! Лише місяць тому почався продаж нового проєкту від компанії ЗАРС на Французькому бульварі, 29б, а бiльше половини квартир вже проданi. Ми щиро дякуємо цiнителям та естетам, які обрали для життя новий Дом Каркашадзе. Французький бульвар, 29б - колекція 48 квартир. Відділ продажу: +380 (48) 788-77-77 +380 (67) 738-77-77 Skype: zars.estate

10.07.2020

Перша паля

Перша паля на Французькому бульварі, 29б задавлена, монета на щастя закладена — Це знакова і цінна традиція при будівництві кожного нового Будинку Каркашадзе, якої ми дотримуємося 23 роки, — розповів голова ради директорів компанії ЗАРС Георгій Бочорішвілі. Символічний відправний пункт — старт будівництва. Ми віримо, що всім мешканцям наших будинків ця традиція приносить удачу.

01.07.2020

Старт продажу

Будівельна компанія ЗАРС представляє новий проект — «Будинок Каркашадзе» на Французькому бульварі, 29б. Естетика, натхненна архітектурою одеської класики, традиційна якість «Будинків Каркашадзе», унікальне місцерозташування і паркова прибудинкова територія. Французький бульвар, 29б — ідеальне місце для життя в гармонії. Колекція 48 квартир вже у продажу. Відділ продажу: +380 (48) 788-77-77 +380 (67) 738-77-77 Skype: zars.estate

18.05.2020

Дозвіл на будівництво

Отримано дозвіл на будівництво нового Будинку Каркашадзе на Французькому бульварі, 29б (будівельна адреса об'єкта - провулок Спортивний, 4).

Будівельні матеріали

510 мм
Товщина зовнішніх стін
380 мм
Товщина міжквартирних стін
120 мм
Товщина міжкімнатних перегородок

Цегла. Міцна. Зносостійка. Вологостійка. Морозостійка. Екологічна. Практично вічна.

Цегла – настільки відомий, перевірений і надійний матеріал, що давно став метафорою. І ми не перебільшимо, якщо скажемо, що цеглини – це клітини, з яких складається тіло будь-якого з наших будинків. З них побудовано ім'я нашої компанії, і ми подбали про те, щоб наш головний будівельний матеріал був найкращим з кращих.

Цегла підходить для висотного будівництва за характеристиками міцності, а по шумо- і теплоізоляційним властивостям – для будівництва житла найвищого класу.

Стіни наших будинків мають товщину більше 50 см і забезпечують рівень екологічного, температурного і звукового комфорту, недоступного при використанні інших будівельних матеріалів. Наші цегляні будівлі мають високу сейсмостійкість.

zars
 • Алюмінієві вікна
 • Євробрус
 • Двері
 • Освітлення
 • Автономність
 • Відеоспостереження
  Система контролю
  доступу

Будинки Каркашадзе – респектабельні й актуальні

Кращі матеріали, найсучасніші інженерні системи, ергономіка планувань, розкіш інтер'єрів, функціональність та естетика прибудинкової території.

Оздоблення місць загального користування

 • Мармурові підлоги.
 • Стіни – мармур, дерево, ліплення.
 • Стелі – фарбування.
 • Огорожа сходів – дубові перила, ковка.
 • Італійські світильники зі світлодіодними лампами.

Оздоблення квартир

 • Перегородки – червона ефективна керамічна цегла.
 • Підлоги – стяжка напівсуха цементно-піщана М100 по теплоізолюючому шару.
 • Підлоги санвузлів – гідроізоляція поверхні.

Технічна
комплектація
квартир

 • Вікна і балконні двері – алюміній та євробрус з двокамерним енергозберігаючим склопакетом з різною дистанцією розташування скла для підвищення рівня тепло і звуко ізоляціі.
 • Європейська віконна фурнітура.
 • Труби холодної і гарячої води, рециркуляції, опалення.
 • Німецька безшумна каналізація на кухні та у санвузлах.
 • Установка водомірів у холі.
 • Введення 3-фазної електрики з установкою електронних лічильників у холі.
 • Введення кабелів TV, Internet, телефону, домофону.
 • Установка пожежного звіщення.
 • Установка теплових лічильників.
 • Всі міжкімнатні отвори нестандартної висоти – 2,3 м.
 • Морозостійка плитка, що не ковзає, на балконах і терасах.
 • Балконні огорожі – ковка.
 • Вхідні двері броньовані, утеплені, звукоізольовані, нестандартної висоти 2.3 м, авторського дизайну з європейськими замковими системами.
Технические характеристики
0,0 м
Висота холів
0,0 м
Висота приміщень

Технічні характеристики

icon

Фундамент

залізобетонні монолітні ростверки по паль фундаменту

icon

Фасад

Сучасний оздоблювальний матеріал класу преміум із застосуванням утеплення базальтовою ватою

icon

Високоякiснi радіатори

icon

Інженерні сіті

Прихована прокладка інженерних мереж опалення, водопостачання, господарсько-побутової та зливової каналізації

icon

Вхідні двері в квартири

Авторський дизайн, нестандартної висоти - 2,3 м. Посилені, утеплені, звукоізолюючі

icon

Високоякісна напівсуха стяжка підлоги

Цементно-піщана, М100 по звукоізолюючому матеріалу

icon

Перекриття

Монолітні, залізобетонні

icon

3-фазне введення електрики до квартири

icon

Підвал

Монолітні залізобетонні стіни, колони

Найсучасніші і безпечні матеріали

Ми завжди віддаємо перевагу натуральним матеріалам, використання яких максимально безпечно як для Вас і Вашої родини, так і для навколишнього середовища

icon

Стіни

Всі стіни – червона керамічна ефективна цегла. Зовнішні стіни: 510мм, міжквартирнi: 380мм, міжкімнатнi перегородоки: 120мм

icon

Ліфти

Ексклюзивні, просторі, швидкісні, безшумні, останнього покоління

icon

Вікна

Енергозберігаючі – з алюмінію і натурального дерева (Євробрус)

icon

Сейсміка

Конструкція будинку гарантовано витримує землетрус інтенсивністю до 8 балів

icon

Розумний дім

Автоматизація та централізоване управління системами

icon

Просторі тераси і балкони

З покриттям підлоги керамічною плиткою

 • Швидкісні ліфти
 • Підземний паркінг
 • Ефективність і автономність
icon

Висота приміщень
– 3,15 м

icon

Озеленення, ландшафтний дизайн

icon

Лічильники тепла, електрики і води

icon

Безпека

Закрита територія під цілодобовою охороною, контроль доступу, відеоспостереження

icon

Оздоблення місць загального користування

Мармур, ліплення, дерево

icon

Електропостачання

Трансформаторна підстанція, дизель-генератор

icon

Енергозберігаюче LED освітлення

icon

Майданчики відпочинку для дітей і дорослих

icon

Сучасна система димовидалення та пожежогасіння

icon

Пожежний резервуар

icon

Підземний паркінг

Колекція
квартир

Ми створили особливу колекцію квартир, ретельно продумавши планування, а також залишивши можливість вільного або індивідуального планування, згідно ваших вподобань.

Особливостi
планування

Особливістю планувань квартир в нашому домі, крім ергономічності, є спроектована в кожній квартирі майстер-спальня. Це додасть ще більшого комфорту, функціональності та затишку Вашому будинку.

Можливоcтi
планування

Можливість об'єднати кілька квартир в одну дозволять Вам втілити в життя навіть найсміливіші проекти. Всі приміщення – правильних геометричних форм та мають високі стелі (3,15 м). Навіть дверні отвори нестандартної висоти в 2,3 м підкреслять простір і свободу Вашого будинку.

А ще – багато повітря і простору, враження від кожного світанку та заходу. Це все – завдяки життю в унікальному місці і тій любові, з якою ми створюємо ваше житло на віки.

fr29b
fr29b
fr29b

ІДЕАЛЬНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ЖИТТЯ

Кожен новий будинок ми проектуємо і створюємо як ідеальне місце для життя, де відчуваєш гармонію і насолоджуєшся кожною хвилиною, проведеною в своєму будинку.

Планування

Оберіть поверх

Планування

Повернутися до вибору поверху

Оберіть квартиру

Вид з вікон
Вид з вікон
Вид з вікон
Вид з вікон
Французький бульвар
пров. Спортивний
 
1
/11
Переверніть телефон для більш зручного перегляду планіровок
Дивитися так
text

Планування

Повернутися до планувань

Французький бульвар
пров. Спортивний
room position room position fill Французький бульвар пров. Спортивний
Checkboxes