call
media bg

За 25 років історії компанії ЗАРС поклав мільйони цегли і кладка триває

46 810 710

Про компанію

Якість. Естетика. Традиції.

Компанія ЗАРС заснована 14 жовтня 1996 року Гіві Сіловановичем Каркашадзе (1930- 2006).

Будівельний холдинг ЗАРС здійснює повний інвестиційно-будівельний цикл власних проектів, від девелопменту та будівництва до введення в експлуатацію і управління.

ЗАРС – це злагоджена команда однодумців і професіоналів, яка для кожного проекту знаходить нові рішення, розуміючи сучасні тенденції і потреби своїх клієнтів.

alt

Відмовившись від масового будівництва, компанія ЗАРС створює унікальні проекти, в яких естетика, якість і комфорт є основними постулатами.

Приділяючи особливу увагу архітектурному рішенню кожного будинку, компанія ЗАРС здійснює свій внесок в збереження унікальності та неповторності архітектурного вигляду нашого міста.

Ліцензія

alt

ЗАСНОВНИК

Будівельник Каркашадзе

Засновник компанії ЗАРС Каркашадзе Гіві Сілованович в 1950 році закінчив Батумське середнє морехідне училище за спеціальністю «Гідроспоруди». За розподілом був направлений в Одесу на будівництво Одеського порту.

Одеська земля стала для Гіві Сіловановича другою батьківщиною, процвітанню якої він присвятив все своє життя.

Гіві Сілованович пройшов всі щаблі виробництва, від майстра до керівника найбільшого будівельного комбінату «Одеспромбуд». Паралельно, він закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво».

Під керівництвом Каркашадзе Гіві Сіловановича за 55 років роботи були відновлені десятки зруйнованих війною будівель і споруд, були здані мільйони квадратних метрів житла, а так само побудовані такі житлові масиви як «Черемушки», «Таїрова» і «Котовського».

На його рахунку – сотні соціально орієнтованих об’єктів Одеси і Одеської області: Обласна клінічна лікарня на селищі Котовського, госпіталь і санаторій інвалідів війни, видавництво «Чорноморська комуна», навчальні корпуси Політехнічного інституту і Будівельної Академії, школи, дитячі садки та багато інших об’єктів.

Під керівництвом Гіві Сілованович Каркашадзе були введені в експлуатацію сучасні промислові комплекси:
Одеський припортовий завод з випуску аміаку і карбаміду, заводи «Кінап», «МОР», «Центролит», «Нептун», «Шторм», Завод периферійного обладнання, ДСК-3 (Нова база), ЗБВ Завод керамзитового гравію (п. Куліндорове ), Завод гумотехнічних виробів, «Будгідравліка», «Пресмаш», Завод медобладнання в Бедгород-Дністровському, Завод поршневих кілець, картонно-паперова фабрика і багато інших об’єктів.

У 1988 році Мінюгстрой СРСР направив Каркашадзе Гіві Сілованович як керівника радянських фахівців, які здійснюють будівництво стратегічних об’єктів в Іраку.

У 1996 році Гіві Сілованович заснував будівельну компанію ЗАРС, якою керував упродовж останніх 10 років свого життя. Будинки, побудовані компанією ЗАРС, одесити називають «Будинками Каркашадзе».

За великі трудові заслуги в розвитку національно-державного будівництва, Гіві Сілованович Каркашадзе нагороджений двома Орденами Трудового Червоного Прапора, Орденом Дружби народів, а так само багатьма медалями.

За активну громадську, благодійну діяльність та меценатство Гіві Сілованович Каркашадзе нагороджений орденом Г.Г. Маразлі III ступеня.


За вагомий внесок у післявоєнну відбудову Одеси і багаторічну плідну діяльність у будівельній галузі, рішенням Одеської міської ради провулок Цегельний перейменований в провулок Каркашадзе.

Власник

Спадкоємність поколінь

Засновник компанії – Г.С. Каркашадзе (1930-2006). З 2006 року 100% компанії належить родині засновника.

Керівництво

Люди, які будують сьогодення і майбутнє компанії

  • президент

    Бочорішвілі Давид Муртазовіч

  • Голова Ради директорів

    Бочорішвілі Георгій Давидович

МІСІЯ

Особливе призначення

Бути невід’ємною частиною історії містобудування та архітектури Одеси.

Залишаючись лідерами в сфері якісного будівництва, будувати на століття з любов’ю до міста і відповідальністю перед людьми.

Професійно реалізовувати передові ідеї на основі хороших традицій і високих стандартів якості компанії.

Сприяти професійному росту і добробуту співробітників.

Створювати унікальну нерухомість найвищої якості, яка стане сімейною цінністю, яка передається з покоління в покоління.

нагороди

Якість без компромісів

Офic

Україна, 65012, м. Одеса, Французький бульвар, 2

Вiддiл продажiв Будинки Каркашадзе

Україна, 65044, м. Одеса, Французький бульвар, 29

Компанія ЗАРС заснована 14 жовтня 1996 року Гіві Сіловановичем Каркашадзе (1930-2006). Будівельний холдинг ЗАРС здійснює повний інвестиційно-будівельний цикл власних проектів, від девелопменту та будівництва до введення в експлуатацію та управління. ЗАРС – це злагоджена команда однодумців і професіоналів, яка для кожного проекту знаходить нові рішення, розуміючи сучасні тенденції і потреби своїх клієнтів.

Відмовившись від масового будівництва, компанія ЗАРС створює унікальні проекти в яких естетика, якість і комфорт є основними постулатами. Приділяючи особливу увагу архітектурному рішенню кожного будинку, компанія ЗАРС здійснює свій внесок у збереження унікальності та неповторності архітектурного стилю нашого міста.