call

Про компанію

Якість. Естетика. Традиції.

Компанія ЗАРС заснована 14 жовтня 1996 року Гіві Сіловановичем Каркашадзе (1930-2006).

Холдинг ЗАРС здійснює повний інвестиційно-будівельний цикл власних проєктів, від девелопменту та будівництва до введення в експлуатацію та управління.

ЗАРС — це злагоджена команда професіоналів зі спільними цінностями та баченням. Розуміючи потреби наших клієнтів та враховуючи сучасні тенденції, наша компанія створює найкращі проєкти.

alt

Відмовившись від масового будівництва, ЗАРС створює унікальні проєкти поза часом, в яких естетика, якість і комфорт є основними принципами.

Приділяючи особливу увагу концептуальним та архітектурним рішенням у кожному проєкті, ЗАРС робить свій внесок у збереження та розвиток унікальності архітектурного вигляду нашого міста.

Ліцензія

alt

Ключові напрямки діяльності

Повний цикл від девелопменту до управління

art_new

Девелоп­мент

Девелопмент — сфера, в якій потрібно передбачити, що буде відповідати інтересам і цінностям клієнтів через багато років. Ми прагнемо бути прикладом і демонструвати, як створювати унікальні проєкти поза часом.

art_new

Будівниц­тво

Ми самостійно будуємо об’єкти, які створюємо в рамках девелопменту. За 27-річну історію компанії побудовано 39 будинків і покладено понад 46,9 млн цегли. Якість нерухомості від ЗАРС не має аналогів.

art_new

Управлі­ння

ZARS management створює додаткові можливості для власників нерухомості від ЗАРС та бере на себе повний цикл управління нерухомістю: обслуговування, оренда, консьєрж-сервіс, оздоблювальні роботи, наповнення предметами мистецтва.

art_new

Інвести­ції

ZARS invest — міжнародна компанія у складі холдингу ЗАРС, яка спеціалізується на розробці та реалізації проектів у сферах з найбільшим інвестиційним потенціалом.

За 27 років історії компанії ЗАРС поклав мільйони цегли і кладка триває

49 120 891

ЗАСНОВНИК

Будівельник Каркашадзе

Засновник компанії ЗАРС Каркашадзе Гіві Сілованович в 1950 році закінчив Батумське середнє морехідне училище за спеціальністю «Гідроспоруди». За розподілом був направлений в Одесу на будівництво Одеського порту.

Одеська земля стала для Гіві Сіловановича другою батьківщиною, процвітанню якої він присвятив все своє життя.

Гіві Сілованович пройшов всі щаблі виробництва, від майстра до керівника найбільшого будівельного комбінату «Одеспромбуд». Паралельно, він закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво».

Під керівництвом Каркашадзе Гіві Сіловановича за 55 років роботи були відновлені десятки зруйнованих війною будівель і споруд, були здані мільйони квадратних метрів житла, а так само побудовані такі житлові масиви як «Черемушки», «Таїрова» і «Котовського».

На його рахунку — сотні соціально орієнтованих об’єктів Одеси і Одеської області: Обласна клінічна лікарня на селищі Котовського, госпіталь і санаторій інвалідів війни, видавництво «Чорноморська комуна», навчальні корпуси Політехнічного інституту і Будівельної Академії, школи, дитячі садки та багато інших об’єктів.

Під керівництвом Гіві Сілованович Каркашадзе були введені в експлуатацію сучасні промислові комплекси:
Одеський припортовий завод з випуску аміаку і карбаміду, заводи «Кінап», «МОР», «Центролит», «Нептун», «Шторм», Завод периферійного обладнання, ДСК-3 (Нова база), ЗБВ Завод керамзитового гравію (п. Куліндорове ), Завод гумотехнічних виробів, «Будгідравліка», «Пресмаш», Завод медобладнання в Бедгород-Дністровському, Завод поршневих кілець, картонно-паперова фабрика і багато інших об’єктів.

У 1988 році Мінюгстрой СРСР направив Каркашадзе Гіві Сілованович як керівника радянських фахівців, які здійснюють будівництво стратегічних об’єктів в Іраку.

У 1996 році Гіві Сілованович заснував будівельну компанію ЗАРС, якою керував упродовж останніх 10 років свого життя. Будинки, побудовані компанією ЗАРС, одесити називають «Будинками Каркашадзе».

За великі трудові заслуги в розвитку національно-державного будівництва, Гіві Сілованович Каркашадзе нагороджений двома Орденами Трудового Червоного Прапора, Орденом Дружби народів, а так само багатьма медалями.

За активну громадську, благодійну діяльність та меценатство Гіві Сілованович Каркашадзе нагороджений орденом Г.Г. Маразлі III ступеня.


За вагомий внесок у післявоєнну відбудову Одеси і багаторічну плідну діяльність у будівельній галузі, рішенням Одеської міської ради провулок Цегельний перейменований в провулок Каркашадзе.

Власник

Спадкоємність поколінь

Засновник компанії — Г.С. Каркашадзе (1930-2006). З 2006 року 100% компанії належить родині засновника.

Керівництво

Люди, які будують сьогодення і майбутнє компанії

  • президент   

    Бочорішвілі Давид Муртазович

  • Голова Ради директорів   

    Бочорішвілі Георгій Давидович

МІСІЯ

Особливе призначення

Бути невід’ємною частиною історії містобудування та архітектури Одеси.

Залишаючись лідерами в сфері якісного будівництва, будувати на віки з любов’ю до міста і відповідальністю перед людьми.

Професійно реалізовувати інноваційні ідеї, спираючись на традиції та високі стандарти якості.

Сприяти професійному росту і добробуту співробітників.

Створювати унікальну нерухомість найвищої якості, яка стане фамільною цінністю, яка передається з покоління в покоління.

Соціальні та культурні проєкти

Ключові напрямки

social-1

Стипендії, гранти та підтримка ОДАБА

У 2015 році започаткована стипендіальна програма імені Гіві Сіловановича Каркашадзе для студентів ОДАБА. Кожен семестр визначаються кращі студенти, які стають володарями стипендії та грантів. Холдинг ЗАРС системно підтримує академію і сприяє її розвитку. Президет компанії Бочорішвілі Давид Муртазович входить до складу наглядової ради ОДАБА.

social-2

Озеленення міста та висадка дерев

Протягом 27 років холдинг ЗАРС займається озелененням не тільки своїх об’єктів і прилеглої території, компанія також бере участь у проєктах з благоустрою Одеси. За цей час нами висаджено понад 1000 дерев. Ми маємо намір і далі примножувати кількість зелених насаджень в нашому місті та піклуватися про благоустрій Одеси в цілому.

social-3-2

Архiтектурнi Сезони

Перший в Одесi щорiчний мiжнародний захiд, присвячений питанням архiтектури, дизайну та урбанiстики. Наше мiсто — Одеса, тому ми прагнемо зробити його центром культурного притягання для всiєї країни.

 

 

social-4

Підтримка Одеського національного художнього музею (OFAM)

Розвиток культурних ініціатив у місті – один із напрямів діяльності холдингу ЗАРС. Ми співпрацюємо з Одеським художнім музеєм і надаємо йому комплексну підтримку. Голова ради директорів компанії Георгій Бочорішвілі є членом клубу Маразлі.

social-5-2

Підтримка Музею сучасного мистецтва Одеси (МСМО)

Збереження і розвиток мистецтва — це один з важливих аспектів діяльності свідомого бізнесу в наш час. Холдинг ЗАРС, як представник соціально-орієнтованого бізнесу, несе відповідальність перед суспільством, зокрема в напрямку формування культурних кодів сьогодення і майбутнього.

 

 

нагороди

Якість без компромісів

Офic

Україна, 65012, м. Одеса, Французький бульвар, 2

Вiддiл продажiв Будинки Каркашадзе

Україна, 65012, м. Одеса, Французький бульвар, 2

Компанія ЗАРС заснована 14 жовтня 1996 року Гіві Сіловановичем Каркашадзе (1930-2006). Холдинг ЗАРС здійснює повний інвестиційно-будівельний цикл власних проєктів, від девелопменту та будівництва до введення в експлуатацію та управління. ЗАРС — це злагоджена команда професіоналів зі спільними цінностями та баченням. Розуміючи потреби наших клієнтів та враховуючи сучасні тенденції, наша компанія створює найкращі проєкти.

Відмовившись від масового будівництва, ЗАРС створює унікальні проєкти поза часом, в яких естетика, якість і комфорт є основними принципами. Приділяючи особливу увагу концептуальним та архітектурним рішенням у кожному проєкті, ЗАРС робить свій внесок у збереження та розвиток унікальності архітектурного вигляду нашого міста.

Підтримайте Україну!