call

інші проекти

ZARS здійснює повний інвестиційно-будівельний цикл власних проектів, від девелопменту та будівництва до введення в експлуатацію та управління

Будинки Каркашадзе
у продажу
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt

Парк совіньйон

Початок будівництва: 2017 р.
park-sovinon.ua
На 1-й квартал 2021 року здано 4 з 23 будинків.

Парк Совіньйон – це комплекс п’ятиповерхових будинків з червоної цегли з ліфтами, розташованих в престижній приморській курортній зоні, з власною розвиненою інфраструктурою і зведених в повній відповідності з високими стандартами якості ZARS.

оренда
alt
alt
alt
alt
alt

Французький бульвар, 27а

Початок будівництва: 1-й квартал 2020 року

 

Кінець будівництва: 4-й квартал 2022 року

Французький бульвар, 27а – триповерховий бізнес-центр класу “А” з панорамним краєвидом на море. Проєкт передбачає підземний паркінг на 23 паркомісця та відкриті тераси. Бізнес-центр знаходиться в новому кварталі поряд з Будинками Каркашадзе Французький бульвар, 29 та Французький бульвар, 29Б.

завершено
alt
alt
alt

совіньйон гармонія

Будівництво завершено: 2009 р.

Совіньйон Гармонія – це житловий комплекс, що складається з 22 котеджних будинків площею від 350 до 450 метрів з червоної цегли з сонячними батареями і територією від 5 до 10 соток.

Офic

Україна, 65012, м. Одеса, Французький бульвар, 2

Вiддiл продажiв Будинки Каркашадзе

Україна, 65044, м. Одеса, Французький бульвар, 29

Компанія ZARS заснована 14 жовтня 1996 року Гіві Сіловановичем Каркашадзе (1930-2006). Холдинг ZARS здійснює повний інвестиційно-будівельний цикл власних проєктів, від девелопменту та будівництва до введення в експлуатацію та управління. ZARS — це злагоджена команда професіоналів зі спільними цінностями та баченням. Розуміючи потреби наших клієнтів та враховуючи сучасні тенденції, наша компанія створює найкращі проєкти.

Відмовившись від масового будівництва, ZARS створює унікальні проєкти поза часом, в яких естетика, якість і комфорт є основними принципами. Приділяючи особливу увагу концептуальним та архітектурним рішенням у кожному проєкті, ZARS робить свій внесок у збереження та розвиток унікальності архітектурного вигляду нашого міста.

Підтримайте Україну!