call

Будинки Каркашадзе / Французький Бульвар, 2

Будинок зданий. Перiод будiвництва:

2012–2016 рр.

НОВЕ МІСЦЕ НА КАРТІ БУДИНКІВ КАРКАШАДЗЕ

Французький бульвар, 2 - це новий будинок з табличкою «БудинкиКаркашадзе» на фасаді. Як і усі «Будинки Каркашадзе», його збудовано з червоної ефективної керамічної цеглини з використанням тільки найякісніших і екологічно чистіших матеріалів. І, звичайно, цей будинок створений згідно з усіма численними принципами нашої компанії. Проте, ми хочемо звернути вашу увагу на деякі особливості саме цього будинку.

 Ми збільшили площу скління квартир за рахунок панорамних вікон з натурального дерева (євробрус) з двокамерними енергозбережними склопакетами. Ми зробили холи цього будинку ще просторішими, щоб підкреслити атмосферу свободи і розкоші.

 У цьому будинку, як найсвіжішому нашому проекті, усе технічне оснащення - від індивідуальної котельної і швидкісних ліфтів до системи контролю доступу і відеоспостереження - є устаткуванням останнього покоління кращих європейських виробників.

 Окрім 2-х незалежних введень електрики на територію комплексу, ми так само встановили дизель-генераторну установку, що забезпечує роботу усіх систем життєзабезпечення будинку. А для ще більшої енергоефективності і екологічності в цьому будинку встановлені тільки LED світильники.

 Холи, коридори і сходи нової будівлі оброблені мармуром, ліпними прикрасами, куванням і деревом. Фасад покритий багатошаровою кольоровою штукатуркою і декорований архітектурним ліпленням. Прибудинкова територія комплексу, 0,75 гектара, також облаштована: ландшафтний дизайн з озелененням і покриттям з австрійської брущатки. На території комплексу фонтан і дитячий майданчик з травмобезпечним покриттям. Підземний паркінг на 120 машиномісць. Уся територія будинку - це закритий простір, що охороняється, з контролем доступу і відеоспостереженням. Будинок зведений відповідно до ДБН «Будівництво в сейсмічних районах України» і гарантовано витримує сейсмічне навантаження 7 балів.

 Ласкаво просимо в наш новий будинок! Ми пишаємося ним, і якщо ви зробите вибір на його користь, то він абсолютно точно стане і вашим приводом для гордості.

РОЗТАШУВАННЯ

РОЗТАШУВАННЯ
РОЗТАШУВАННЯ
РОЗТАШУВАННЯ
РОЗТАШУВАННЯ
РОЗТАШУВАННЯ
РОЗТАШУВАННЯ
РОЗТАШУВАННЯ
РОЗТАШУВАННЯ
РОЗТАШУВАННЯ
РОЗТАШУВАННЯ
РОЗТАШУВАННЯ
РОЗТАШУВАННЯ
РОЗТАШУВАННЯ
РОЗТАШУВАННЯ
РОЗТАШУВАННЯ
РОЗТАШУВАННЯ
РОЗТАШУВАННЯ
РОЗТАШУВАННЯ
РОЗТАШУВАННЯ
РОЗТАШУВАННЯ
РОЗТАШУВАННЯ
РОЗТАШУВАННЯ
РОЗТАШУВАННЯ
РОЗТАШУВАННЯ

ФРАНЦУЗЬКИЙ БУЛЬВАР

Французький бульвар - тут архітектурні форми минулого і сьогодення тонуть в зелені дерев, а безпосередня близькість моря і історичного центру роблять цей район унікальним.

Район Французького бульвару традиційно вибирали для своїх елегантних заміських дач одеські аристократи.

Район Французького бульвару вибрали й ми для статусного міського житла сучасних одеситів.

КОМПЛЕКС ВКЛЮЧАЄ

58,1—62,0 м²

однокімнатні
квартири

66—110,8 м²

двокімнатні
квартири

121,3—139,1 м²

трикімнатні
квартири

146,4—173,2 м²

чотирикімнатні
квартири

108,9—276,8 м²

пентхауси

25—440 м²

офіси на 1­м і 2­м рівні

12

ПОВЕРХІВ

3

СЕКЦІЇ

50

МІСЦЬ
гостьовий паркінг

115

МІСЦЬ
підземний паркінг

0. 73

гектар
загальна площа
території комплексу

МАТЕРІАЛИ

ЦЕГЛА

Скільки б з часом не з'являлося матеріалів для будівництва, цеглина залишатиметься кращою з них.
Міцна. Зносостійка. Вологостійка. Морозостійка. Екологічна. Практично вічна.
Цегла - настільки відомий, перевірений і надійний матеріал, що давно став метафорою. І ми не перебільшимо, якщо скажемо, що цегла - це клітини, з яких складається тіло будь-якого з наших будинків. З них побудовано ім'я нашої компанії, і ми потурбувалися про те, щоб наш головний будівельний матеріал був кращим з кращих.

ЦЕГЛА

ФАСАД

Фасади з терразітовой штукатурки украй довговічні, оскільки фактично є природним каменем, створеним руками людини. І якщо коли-небудь, через багато років, пил і дощі приглушать яскравість і сяйво цієї штукатурки, на відновлення первозданного блиску усього будинку піде лише пара днів роботи піскоструминного апарату. Піщинки, на високій швидкості що вилітають з сопла піскоструминного апарату, знімуть тонкий шар штукатурки, що забруднилася, і відкриють первозданний блиск благородного фасаду.

ФАСАД

ВІКНА

Вікна «Будинків Каркашадзе» - з євробруса. Це дерево, оброблене таким чином, що практично не схильне до впливу вологи і перепадів температури. Завдяки цьому, дерево зберігає свою властивість створювати здоровий мікроклімат, зберігати тепло і тишу, не втрачаючи з часом форму і привабливий зовнішній вигляд. І, звичайно, в наших вікнах встановлені високоякісні двокамерні енергозбережні склопакети, що разом з дерев'яними рамами дає вражаючі результати по створенню температурного і звукового комфорту.

ВІКНА

ДВЕРІ

Вікна «Будинків Каркашадзе» - з євробруса. Це дерево, оброблене таким чином, що практично не схильне до впливу вологи і перепадів температури. Завдяки цьому, дерево зберігає свою властивість створювати здоровий мікроклімат, зберігати тепло і тишу, не втрачаючи з часом форму і привабливий зовнішній вигляд. І, звичайно, в наших вікнах встановлені високоякісні двокамерні енергозбережні склопакети, що разом з дерев'яними рамами дає вражаючі результати по створенню температурного і звукового комфорту.

ДВЕРІ

ІНТЕР'ЄР

Пола холів і коридори кожного поверху фанеровані мармуром, а кожна сходинка сходів на усіх поверхах зроблена з цілісного шматка цього благородного матеріалу. Це такий же принцип «Будинків Каркашадзе», як і витончені ковані перила з дубовими поручнями на усіх сходових клітинах.

ІНТЕР'ЄР

ВОДОПОСТАЧАННЯ

Завдяки інтеграції рециркуляції в систему водопостачання кожної квартири вода у вашому крані гаряча відразу після відкриття.
Крім того в системі встановлений комплекс по доочистці питної води, а також хімічної підготовки технічної води, завдяки якій ваші радіатори надійно захищені від корозії.

LED ОСВІТЛЕННЯ

В усіх громадських місцях буде встановлено сучасне світлодіодне освітлення. Цей тип ламп значно перевершує за усіма параметрами лампи розжарювання і енергозбережні світильники: низьке енергоспоживання 5 Вт/годину; миттєве включення; відсутність ультрафіолетового і інфрачервоного випромінювання, мерехтіння, важких металів і ртуті; стійкість до перепадів напруги (180-260В); довгий термін служби (до 100 000 годин).

ЛІФТИ

Ліфти - швидкісні, безшумні, нового покоління з інфрачервоними датчиками дверей кабіни, які виключають раптове закриття ліфта. Пола в кожному ліфті фанерована мармуром.
Всього 6 ліфтів: 3 вантажних (1000 кг) і 3 пасажирських (400 кг). Виробник OTIS.

БЕЗПЕРЕБІЙНЕ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

Окрім 2-х незалежних введень електрики на територію комплексу, також встановлена дизель-генераторна установка, що забезпечує роботу усіх систем життєзабезпечення будинку включаючи ліфти, систему опалювання, водопостачання, аварійного освітлення, пожежогасінні, вентиляції усіх поверхів будівлі і паркінгу, відеоспостереження, контролю доступу.

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

120 цифрових відеокамер Full HD (Dahua) по усій території комплексу, включаючи зовнішній периметр, двір, підземний паркінг, холи і сходи; ліфти, житлові поверхи.
Записи з відеокамер доступні 2 місяці.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ

У кожній парадній, а також на входах на територію встановлені сучасні цифрові домофони з можливістю виклику не лише квартири або офісу, але і смартфону. У усіх місцях проходів, а також в ліфтах будуть встановлені рідери для обмеження доступу сторонніх осіб.
Уся система контролю доступу захищена по австрійському протоколу шифрування Mifare.

з

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

640 мм

Товщина
зовнішніх
стін

510 мм

Товщина
міжквартирних
стін

120 мм

Товщина
міжкімнатних
перегородок

УСІ СТІНИ З ЧЕРВОНОЇ ЕФЕКТИВНОЇ КЕРАМІЧНОЇ ЦЕГЛИНИ

4,2 м

Висота першого поверху

3,2 м

Висота 2-12 поверхів

Фундамент — свайна основа, монолітний залізобетонний ростверк.

Ліфти — безшумні, швидкісні (OTIS).

Трифазне введення електрики в квартиру.

Введення в квартиру кабелю ТБ, інтернет, телефону, домофона.

Сучасна система димовидалення і пожежогасіння, пожежний резервуар.

Високоякісна вапняна штукатурка стін.

Озеленення, ландшафтний дизайн.

Майданчик відпочинку для дітей і дорослих.

Закрита територія, 120 камер відеоспостереження, що охороняється.

Фасад — кольорова тришарова декоративна штукатурка з включенням мармурової крихти і слюди.

Двері — броньовані, утеплені, звукоізолюючі.

Підвал – монолітні залізобетонні стіни

Перекриття – монолітні, залізобетонні, 220 мм

Сейсмічна стійкість – всі конструкції комплексу гарантовано витримують землетруси з інтенсивністю 7 балів

Стяжка полу – цементно-пісочна, М100, по звукоізолюючому матеріалу Isolon

Електропостачання – трансформаторна підстанція, дизель-генератор, автоматика ЕТІ

Радіатори — алюмінієві, італійського виробництва (GLOBAL).

Теплопостачання — автономне (безшумна дахова котельна Buderus).

Проводка — мідна.

Паркінг – підземний, гостьовий

Приховане прокладення кращих інженерних мереж опалювання і водопостачання (REHAU Rautitan Stabil)

ОЗДОБЛЕННЯ МІСЦЬ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ

 • Підлоги – мармур;
 • Стіни – ліпний гіпсовий декор, венеціанська штукатурка, забарвлення;
 • Стелі – забарвлення;
 • Сходи – мармур;
 • Огородження сходів – дубові перила, кування;
 • Італійські світильники зі світлодіодними лампами;

ТЕХНІЧНА КОМПЛЕКТАЦІЯ КВАРТИР

 • Вікна та балконні двері – євробрус з 2-х камерним енергозберігаючим склопакетом з різною дистанцією розташування стекол для підвищення рівня тепло-звукоізоляції;
 • Німецька віконна фурнітура Gretch-Unitas;
 • Опалення виконується в повному обсязі з установкою італійських алюмінієвих радіаторів Global;
 • Труби холодної та гарячої води, рециркуляції, опалення - Rehau Rautitan Stabil;
 • Німецька безшумна каналізація в кухні та санвузлах - Ostendorf SkolanDb;
 • Установка водомірів в холі;
 • Введення 3-х фазного струму з установкою електронних лічильників в холі;
 • Введення кабелів TV, Internet, телефону, домофону;
 • Встановлення пожежних сповіщувачів;
 • Всі міжкімнатні отвори нестандартної висоти - 2,4 м;
 • Протиковзка, морозостійка плитка на балконах;
 • Балконні огорожі – ковані перила авторського дизайну;
 • Установка на терасах і балконах австрійських водостічних трапів H&L;
 • Вхідні двері броньовані, утеплені, звукоізольовані, нестандартної висоти (2,4 м), авторського дизайну з італійськими замковими системами;

ОЗДОБЛЕННЯ КВАРТИР

 • Перегородки – червона ефективна керамічна цегла;
 • Стіни й отвори – цементно-вапняна штукатурка;
 • Стіни санвузлів – цементно-піщана штукатурка;
 • Підлога – стяжка напівсуха цементно-піщана 80 мм, на тепло-звукоізолюючому шару (ISOLON);
 • Підлоги санвузлів – гідроізоляція поверхні;

Офic

Україна, 65012, м. Одеса, Французький бульвар, 2

Вiддiл продажiв Будинки Каркашадзе

Україна, 65012, м. Одеса, Французький бульвар, 2

Компанія ЗАРС заснована 14 жовтня 1996 року Гіві Сіловановичем Каркашадзе (1930-2006). Холдинг ЗАРС здійснює повний інвестиційно-будівельний цикл власних проєктів, від девелопменту та будівництва до введення в експлуатацію та управління. ЗАРС — це злагоджена команда професіоналів зі спільними цінностями та баченням. Розуміючи потреби наших клієнтів та враховуючи сучасні тенденції, наша компанія створює найкращі проєкти.

Відмовившись від масового будівництва, ЗАРС створює унікальні проєкти поза часом, в яких естетика, якість і комфорт є основними принципами. Приділяючи особливу увагу концептуальним та архітектурним рішенням у кожному проєкті, ЗАРС робить свій внесок у збереження та розвиток унікальності архітектурного вигляду нашого міста.

Підтримайте Україну!